Tomáš Dvořák
Ještě jednou bych rád poděkoval za perfektní běh a příjemně strávené dny v Kynžvartu. Byla to parádní akce od začátku do konce. Stejně tak děkují rakouští kamarádi, oba si Metternicha užili. Jestli budeš mluvit s dobrovolníky, co se na přípravě podíleli, vyřiď jim prosím taky mé díky a pozdravy. Odvedli jste všichni obrovský kus práce.
Tomáš Dvořák programming, travel, sport
Jaromír Matouš
Vážení"Metternichovci"! Mně je úplně jedno, co si na nás vymyslíte na příští rok. Protože tak sice těžkou, ale krásnou trať, péči na občerstvovačkách, pohodu v cíli a bezva baštu pod stanem si NENECHÁM prostě ujít. Moc děkuju za krásný zážitek s vámi, vymýšlejte těšte se, za rok jsem tam opět s váma!!!
Jaromír Matouš valící se kameny
Pavel Maršík
Když jsem běžel karlovarský Mattoni 1/2 maraton říkal jsem si: "Je to můj nejtěžší soutěžní podnik", kdepak. Letošní ročník Metternichovy výzvy předčil všechna očekávání.
Byla to očistná běžecká kůra. Nádherná, neskutečně těžká a spravedlivá trať.
Rozdíl mezi silnicí a krosem je ten, že na tvrdém povrchu je vše lemováno a poměrně lehce identifikováno. U závodu jako je MV je hodně úseků přírodou měněno ze dne na den a účastníka čekají velké neočekávané výzvy. Já měl letos tu čest, že jsem x krát zapojil mozek a přemýšlel a dalším postupu. Nakonec jsem "to dal", i když jsem si přidal 5 kilometrů.
Krása běhání spočívá v obrovské svobodě, v tom, že jsme absolutně odkázání na sami sebe, máme unikátní možnost se rozhodovat o své vůli, žádný "guru" nám nedává mustr na to jak, kdy a kudy. V tomto je running absolutní a nejlepší!
Pavel Maršík sportovec, ambasador Salming Runinng Česká republika
Iveta Mullerová
Moc děkujeme za úžasnou akci....terén náročný, ale krásný.... počasí ve všech barvách, a organizace a catering naprosto úžasnej, moc moc děkujeme a těšíme se na další ročník :)
Iveta Mullerová JK Salome Kacéřov
Miloslav Schneider
Rád bych ještě jednou touto cestou poděkoval všem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na přípravě a organizaci závodu. Byl to skvělý zážitek, úžasná trasa a v cíli bezva posezení při skvělých dobrotách.
Díky
a za rok určitě znova ;)
Miloslav Schneider Benny
Daniel Andrlík
Díky moc pořadatelům za nádherný závod! Skvěle vybraná trasa, bezchybná logistika, až na pár drobných detailů perfektně značená trať, skvělý občerstvovačky, příjemný tým, perfektní zázemí a úžasný ceny pro výherce. Opravdu smekám, co jste dokázali za těch pár korum za registraci připravit. Jste profíci a zasloužíte si ne sto, ale tisíc lidí na tomhle závodu... Ještě jednou moc díky!
Daniel Andrlík
Miroslav Fikáček
Bylo to naprosto super! Skvělá lokalita, skvělá trasa a hlavně organizace byla excelentní. Ještě pár ročníků a věříme, ze se název Metternichova výzva dostane hlouběji do povědomí lidí, což bychom vám strašně moc přáli! :-) za všechny z nás: Děkujeme!!!
Miroslav Fikáček Fíííík
Jana Kendíková
Závod má podtitul zámecká záležitost a myslíme si, že oprávněně. Nejenom, že se běží ze zámku na zámek, ale celková organizace byla bezvadná, všichni byli milí, všeho bylo dost, prostě jsme se měli jako na zámku. Na trase nás zaujalo ještě zdravotnické zabezpečení, které zajišťovali lidé Roayl Rangers a myslíme, že to bylo to nejlepší, co jsme kdy na závodech zažili. Džípy, čtyřkolky na trati, spousta záchranářů. Fakticky výborný a velmi profesionální. Tomáš s Matějem se po závodě snažili sníst všechny opečené buřty, co pořadatelům zbyly, ale nepodařilo se jim to. A že bychom museli po závodě čekat na vyhlášení výsledků, kvůli umístění člena našeho teamu na bedně, tak to se nám taky často nestává. Vlastně to bylo poprvé…
Jana Kendíková http://www.beerunner.cz/
Honza Šuraba
Krásnej závod s naprosto jedinečnou atmosférou v nádherném prostředí.
Honza Šuraba Spartan racer
Velbud Team
Opět organizačně a trasou skvělá akce. Super lidi a atmosféra. Škoda, že jsme se nemohli zdržet déle. Příští rok to napravíme. Díky Velbud Team.
Velbud Team
Marcela Matoušková
Úžasný závod a skvělé fotky. Organizace perfektní, na občerstvovačkách všichni milí a v pohodě, nádhera...
Marcela Matoušková

logosobemahrady

ORGANIZÁTOŘI
Vl. Štrunc a dobrovolníci
organizatori@metternichovavyzva.cz
775 643 455 
SPOLUORGANIZÁTOŘI
ZÁMEK KYNŽVART  
ZÁMEK A HRAD BEČOV n. TEPLOU
GALERIE MV

MV2018!
Pavel

MV2017!

Pavel
Danča
Martin

 

MV 2016!
Pavel
Organizátoři
Video

MV 2015!
Rajče

MV 2014!
Rajče Picasa
Napsali o nás

Fotografie použité v úvodu a pozadí laskavě poskytl pan Ondřej Staněk a pan Karel Hofman. Děkujeme! 

       

logo2018d