Ohlédnutí za prvním ročníkem

Výsledková listina
View the embedded image gallery online at:
http://metternichovavyzva.cz/test/2014text#sigFreeId0e249ac797

Od zimního nápadu uplynulo skoro půl roku a 21. června se konečně, takřka 50 běžců, rozbíhá na vrcholky Slavkovského a Českého lesa. Děkujeme, že jste byli s námi, nezalekli se neznámé akce a dali do závodu vše!  Drtivá většina závodníků překonala sama sebe a pokořili svůj předpokládaný čas. Věříme, že i příští rok, budete mít chuť poměřit síly sami s se sebou a s dalšími závodníky. Celý závod provázela skvělá, takřka rodinná, atmosféra a zdravě soutěživý duch a to byl náš cíl.

Díky patří i našim pomocníkům, bez kterých bychom závod nemohli tak hladce zvládnout. Jmenovitě Ladislavu Novotnému a jeho pomoci s poskytnutím zázemí na Zámku Kynžvart a řady vybavení. Panu Kacerovskému, za nejlépe opečené buřty a dovoz piva.Katce za fotografie, které brzy pošleme. Barče a Rozárce za obsazení občerstvovací stanice Javořina. Mírovi za šestihodinovou směnu na stanici Dyleň a závěrečnou pomoc na ostrůvku. Janičce Mírovi  ze stanice Lipová. Michalovi Hornovi  za vyřízení povolení vjezdu na Dyleň, sestřence Lence  za podporu v celostátních médiích a řadě dalších z vás za rady a tipy v průběhu příprav.Děkujeme!

Díky  patří i našim partnerům! Rodinnému pivovaru Chodovar za sud piva, který rozhodně přišel vhod a vstřícnost! Společnosti BohemiaSekt  za ceny pro vítěze v podobě stylových sektů knížete Metternicha, mediálním partnerům, tiskárně Typos  za příjemné ceny tisků a našemu grafikovi AlexandruMothoviDěkujeme!

Těšíme se na další ročník, možná už v zimě!  

Vlasta & Ludva

 Fotogalerie   Rajče     Picasa

 

 

 

verticalinstagram

ORGANIZÁTOŘI
Vl. Štrunc a dobrovolníci
organizatori@metternichovavyzva.cz
775 643 455 
SPOLUORGANIZÁTOŘI
ZÁMEK KYNŽVART  
ZÁMEK A HRAD BEČOV n. TEPLOU

Fotografie použité v úvodu a pozadí laskavě poskytl pan Ondřej Staněk a pan Karel Hofman. Děkujeme! 

       

samolepka