Ohlédnutí za MV 2015!
View the embedded image gallery online at:
http://metternichovavyzva.cz/test/2015text2#sigFreeId31e0a5cb3e

Výsledková listina

Druhý ročník Metternichovy výzvy je minulostí. Takřka dvojnásobek závodníků minulého roku se vyšplhalo na nejvyšší vrchol Slavkovského lesa a protilehlou Dyleň.  Počasí nám přálo a o fanoušky na trati rozhodně nebyla nouze. Závěrečná sprcha příjemně osvěžila a o to více chutnalo jídlo a výborné pivo Chodovar na afterpárty. 

Závod se povedlo uskutečnit pouze za podpory řady organizací a jednotlivců, kterým bychom tímto chtěli vyjádřit vděčnost. Jmenovitě díky panu kastelánovi Dr. Říhovi a panu Novotnému a jejich laskavému zapůjčení prostor Zámku Kynžvart. Díky patří za pochopení státním, městským a klášterním lesům a za zprostředkování panu Jáglovi.

Velký dík patří fotografovi akce panu Práškovi! Celý večer jsme si pochutnávali na skvělém pivu Prezident Premium darovaném rodinným pivovarem Chodovar a radost vám udělaly ceny našich sponzorů. Za pomoc s vyznačením trati děkujeme bratrům Hornovým!

Speciální dík patří našim dobrovolníkům, které jste potkávali na občerstvovacích stanicích, během registrace a na závěrečné afterpárty. Závod by nebylo možné zorganizovat bez DominikyKarolínyKláryBarči a Rozárky a stejně tak bez LukášeMichalaMíry a Pavla – Děkujeme!

Organizovat závody nás baví, a proto poučeni z chyb minulých ročníků, již teď plánujeme závody v příštím roce!

Děkujeme za Vaši účast a těšíme se na MV 2016 s Vámi!

 

Fotogalerie Rajče 

 

 

 

verticalinstagram

ORGANIZÁTOŘI
Vl. Štrunc a dobrovolníci
organizatori@metternichovavyzva.cz
775 643 455 
SPOLUORGANIZÁTOŘI
ZÁMEK KYNŽVART  
ZÁMEK A HRAD BEČOV n. TEPLOU

Fotografie použité v úvodu a pozadí laskavě poskytl pan Ondřej Staněk a pan Karel Hofman. Děkujeme! 

       

samolepka