9.6. 2016 DĚKUJEME!Třetí ročník Metternichovy výzvy
splnil, co sliboval. Kořeny, šutry, pastviny, Dlouhou stoku, Krásenskou rozhlednu. Přidal bahno, přívalové deště a skvělou atmosféru. Zdá se, že nová trasa závodníky uchvátila. Na příští rok je třeba ji lépe vyznačit a budou padat rekordy borců, kteří letos bloudili.

Rodinnou a pohodovou atmosféru závodu mají na svědomí především přátelé, kamarádi - dobrovolníci, bez kterých by se závod tohoto rozsahu nemohl uskutečnit. Poděkování je řazeno chronologicky od počátku závodu.

Lucie už 5 měsíců víceméně nedobrovolně žije s Metternichovou výzvou v jedné domácnosti s organizátorem. Zásadně povýšila úroveň Facebookového profilu, oslovila a získala cenné partnery a především udržovala organizační chaos ve funkčním stavu.

Tomáš Dvořák, Iveta Heřmánková, Iván Rodríguez Cantú s přítelkyní a Aleš Nehyba přijeli na Kynžvart už v pátek. Namísto odpočinku před závodem nám do půlnoci pomáhali stavět stan. Bez jejich pomoci by určitě nestál!

Registrace na Zámku Kynžvart se zkušeně ujala Karolína s Klárou, registrace na Zámku Bečov byla v rukou Evy, Dany a Katky.

Ondřej už v 7 hodin ráno přepadl Kaufland, abychom vám mohli servírovat křupavý chléb. Katka vás vítala v úschovně a měla na svědomí zeleninové dobroty.

Pavel strávil sobotu hledáním těch nejlepších záběrů v různých výškách či polohách a výsledek jeho snažení mnohé z vás jistě potěšil.

Na Krásenské rozhledně jste opět potkali Katku, Danu a Evu, na Třech Křížích Míru a Barču + Rozárku s Dorotkou, věrné dobrovolníky Metternichovy výzvy.

Na Kladské, občerstvovací stanici s nejbohatším výběrem, se o vás excelentně staraly Klárka s Karolínou.

Občerstvovací stanice na Na Vysokém sedle byla krušná. Osamoceni bez stanu a bez signálu zde Lukáš s Michalem strávili 6 hodin. Věřím, že je to neodradí a příště přijedou zase, stan určitě bude!

V cíli takřka 8 hodin a stále s vřelým úsměvem čepoval Chodovar a Kofolu Ondřej. Za grillem se opaloval Tomáš. Výbornou čočku pro vegetariány a vegany vařila Iveta Heřmánková, zeleninové občerstvení připravila Katka.

O časomíru se svědomitě starala Monika, za chyby rozhodně nemůže! Naopak, celému systému dala tolik potřebný řád:)

Organizátoři jsou vděční pánům kastelánům, jejichž nadšení a otevřenost celou akci umožnilo.

Záchranáři z ROYAL RANGERS pozvedli bezpečnost akce na zcela novou úroveň a na těžké trase byla jejich přítomnost nedocenitelná!

Stejně tak vstřícný postoj řady úřadů, CHKO a Policie ČR přispěl ke zdárnému průběhu akce.

Ohlasy vás závodníků nás nadchly a byly tou nejlepší odměnou za čas strávený při přípravě a organizaci letošního závodu.

Věříme, že vás příští rok opět mile překvapíme!

Děkujeme za Vaši účast a těšíme se na vás v roce 2017!

Za organizátory

Vlasta Štrunc


Spoluorganizátoři
 
Bezpečně díky
 
S chutí díky
 
S laskavým svolením 
kynzvartpartner      becovpartner   logo3web

 

 

logoweb

 

chko

LESY CR vert inv
       

 

  Mattoni  

kynzvartmestologofinfdfd

Farma Otrocin logo 
Tiskneme u 
 
Bosky díky 
             

g216

  nabosoweb        kroupa   KRASNOlogofin  
Podporují nás a ceny darovali
 

 

         
bezeckaskola    Nessicroped   techmania vertical RGB   eleven   g12 stezka 
bambus                

 

 

 

GALERIE MV

MV2018!
Pavel

MV2017!

Pavel
Danča
Martin

 

MV 2016!
Pavel
Organizátoři
Video

MV 2015!
Rajče

MV 2014!
Rajče Picasa
Napsali o nás

Fotografie použité v úvodu a pozadí laskavě poskytl pan Ondřej Staněk a pan Karel Hofman. Děkujeme! 

       

logo2018d