9.6. 2016 DĚKUJEME!Třetí ročník Metternichovy výzvy
splnil, co sliboval. Kořeny, šutry, pastviny, Dlouhou stoku, Krásenskou rozhlednu. Přidal bahno, přívalové deště a skvělou atmosféru. Zdá se, že nová trasa závodníky uchvátila. Na příští rok je třeba ji lépe vyznačit a budou padat rekordy borců, kteří letos bloudili.

Rodinnou a pohodovou atmosféru závodu mají na svědomí především přátelé, kamarádi - dobrovolníci, bez kterých by se závod tohoto rozsahu nemohl uskutečnit. Poděkování je řazeno chronologicky od počátku závodu.

Lucie už 5 měsíců víceméně nedobrovolně žije s Metternichovou výzvou v jedné domácnosti s organizátorem. Zásadně povýšila úroveň Facebookového profilu, oslovila a získala cenné partnery a především udržovala organizační chaos ve funkčním stavu.

Tomáš Dvořák, Iveta Heřmánková, Iván Rodríguez Cantú s přítelkyní a Aleš Nehyba přijeli na Kynžvart už v pátek. Namísto odpočinku před závodem nám do půlnoci pomáhali stavět stan. Bez jejich pomoci by určitě nestál!

Registrace na Zámku Kynžvart se zkušeně ujala Karolína s Klárou, registrace na Zámku Bečov byla v rukou Evy, Dany a Katky.

Ondřej už v 7 hodin ráno přepadl Kaufland, abychom vám mohli servírovat křupavý chléb. Katka vás vítala v úschovně a měla na svědomí zeleninové dobroty.

Pavel strávil sobotu hledáním těch nejlepších záběrů v různých výškách či polohách a výsledek jeho snažení mnohé z vás jistě potěšil.

Na Krásenské rozhledně jste opět potkali Katku, Danu a Evu, na Třech Křížích Míru a Barču + Rozárku s Dorotkou, věrné dobrovolníky Metternichovy výzvy.

Na Kladské, občerstvovací stanici s nejbohatším výběrem, se o vás excelentně staraly Klárka s Karolínou.

Občerstvovací stanice na Na Vysokém sedle byla krušná. Osamoceni bez stanu a bez signálu zde Lukáš s Michalem strávili 6 hodin. Věřím, že je to neodradí a příště přijedou zase, stan určitě bude!

V cíli takřka 8 hodin a stále s vřelým úsměvem čepoval Chodovar a Kofolu Ondřej. Za grillem se opaloval Tomáš. Výbornou čočku pro vegetariány a vegany vařila Iveta Heřmánková, zeleninové občerstvení připravila Katka.

O časomíru se svědomitě starala Monika, za chyby rozhodně nemůže! Naopak, celému systému dala tolik potřebný řád:)

Organizátoři jsou vděční pánům kastelánům, jejichž nadšení a otevřenost celou akci umožnilo.

Záchranáři z ROYAL RANGERS pozvedli bezpečnost akce na zcela novou úroveň a na těžké trase byla jejich přítomnost nedocenitelná!

Stejně tak vstřícný postoj řady úřadů, CHKO a Policie ČR přispěl ke zdárnému průběhu akce.

Ohlasy vás závodníků nás nadchly a byly tou nejlepší odměnou za čas strávený při přípravě a organizaci letošního závodu.

Věříme, že vás příští rok opět mile překvapíme!

Děkujeme za Vaši účast a těšíme se na vás v roce 2017!

Za organizátory

Vlasta Štrunc


Spoluorganizátoři
 
Bezpečně díky
 
S chutí díky
 
S laskavým svolením 
kynzvartpartner      becovpartner   logo3web

 

 

logoweb

 

chko

LESY CR vert inv
       

 

  Mattoni  

kynzvartmestologofinfdfd

Farma Otrocin logo 
Tiskneme u 
 
Bosky díky 
             

g216

  nabosoweb        kroupa   KRASNOlogofin  
Podporují nás a ceny darovali
 

 

         
bezeckaskola    Nessicroped   techmania vertical RGB   eleven   g12 stezka 
bambus                

 

 

 

Fotografie použité v úvodu a pozadí laskavě poskytl pan Ondřej Staněk a pan Karel Hofman. Děkujeme! 

       

logo2018d