Výsledková listina
ŽENY 35 km
Start Bečov MUŽI
10:05:41 naboso
Pořadí ČAS Startovní číslo Jméno Příjmení Dream time Tým
ŽENY
1 03:56:16 22 Martina Kabilová 4:30 ACES Team Karlovy Vary
2 04:34:39 44 Karla Jáglová 4:30 Vysoká
3 04:36:03 43 Sandra Soukupová 4:00
MUŽI
1 02:49:20 70 Čeněk Filingr 2:45 F-C Kadaň
2 03:32:57 58 Ondřej Jadlovský 2:59-3:29 Bez prommile ani krok
3 03:35:02 60 Zbyněk Matas 4:30 Netunice
naboso
1 05:11:42 51 Stanislav Zelenka 9:59 Dobro došli KADAŇ
1 02:49:20 70 Čeněk Filingr 2:45 F-C Kadaň
2 03:32:57 58 Ondřej Jadlovský 2:59-3:29 Bez prommile ani krok
3 03:35:02 60 Zbyněk Matas 4:30 Netunice
4 03:46:47 1 Pavel Maršík 2:30 Salming Running Team
5 03:47:05 49 Miroslav Amrich 4:30
1 03:56:16 22 Martina Kabilová 4:30 ACES Team Karlovy Vary
6 04:01:02 29 Iván Rodríguez Cantú 2:40
7 04:01:02 65 Daniel Andrlík 4:00
8 04:02:24 61 Jiří Kostilník
9 04:06:15 64 Pavel Vítek 5:00
10 04:13:22 10 Martin Schneider 4:00 Spartan Race Training Group Lázně Kynžvart
11 04:22:30 38 Miloš Klusal 4:30 Plzenští běžci
12 04:26:08 13 Jaromír Matouš 5:00 Valící se kameny
13 04:32:55 27 Jan Šuraba 5.00 Spartan Race Training Group LÁZNĚ KYNŽVART
2 04:34:39 44 Karla Jáglová 4:30 Vysoká
3 04:36:03 43 Sandra Soukupová 4:00
4 04:36:06 74 Iveta Müllerová 5:00 JK Salome Kacéřov
14 04:37:13 21 Petr Kaprál
15 04:37:16 8 Martin Souček 5:00
5 04:37:50 55 Gabriela Kalendová snad do večera
16 04:37:50 56 Marek Kalenda snad do večera
17 04:41:39 48 Ondřej Urbánek
6 04:44:47 79 Jana Ježková
18 04:44:47 79 Zdeněk Dančo 5:00
19 04:47:57 57 Daniel Jadlovský 2:30
20 04:49:54 41 Roman Šuraba 4:00 Spartan Race Lázně Kynžvart
21 04:50:24 80 Milan Vrban
22 04:50:25 81 Jiří Bouda
23 04:56:42 11 Ondřej Kretschmer 4:00 Lokomotiva Mariánské Lázně
1 05:11:42 51 Stanislav Zelenka 9:59 Dobro došli KADAŇ
24 05:13:13 78 Otta Popovský
7 05:14:27 36 Jana Třísková 4:00 SVVAT
25 05:14:27 54 Stanislav Tříska 4:00 SVVAT
26 05:16:54 45 Jiří Kadeřábek 4:00 Revolmove
8 05:17:26 53 Martina Cupalová 5:00 Běžecká škola Miloše Škorpila
27 05:18:08 73 Pavel Černý 5:00 SV Stříbro
28 05:19:51 30 Aleš Nehyba 6:00
9 05:20:51 69 Iveta Bartoňová
29 05:20:51 54 Vladislav Liška 6:30
30 05:25:44 76 Jan Bezděk
10 05:25:44 77 Iva Bezděková
11 05:27:57 71 Renata Kořínková
12 05:30:09 7 Aneta Tučková všechnovpravo
13 05:32:07 5 Marcela Matoušková 5:30
14 05:48:17 47 Kateřina Kopetzká 5:30
15 05:48:18 59 Kateřina Beránková 6:00
16 05:49:19 4 Martina Svojtková 6:00 Honza a Marťa
31 05:49:20 3 Jan Holiš 6:00 Honza a Marťa
17 06:08:43 42 Štěpánka Bartoňová JK Salome Kacéřov
18 06:08:44 12 Tamara Rybárová 4:00 T&M
32 06:42:02 14 Martin Mikač 4:00 T&M
33 06:42:47 2 Jiří Trhlík 5:30
19 06:53:42 37 Monika Kolegarová
19 06:53:42 46 Veronika Jaglová Lebkouni
20 06:56:07 50 Andrea Brušková Lebkouni
21 06:57:59 9 Dana Szászová 6:00 Sokolov
22 06:57:59 40 Ivana Boukalová 6:00
23 07:02:31 24 Lucie Nováková 10:00 Lucka & Coudy
34 07:02:35 75 Jan Kříž Lucka & Coudy
24 07:48:57 23 Gabrieal Volková 6:00
25 07:48:57 26 Iva Hrubá
35 07:56:54 18 Libor Hlava 6:00
36 08:10:44 63 Jakub Krejsa 6:30
37 08:10:44 66 Tomáš Malkus
26 08:10:44 67 Lucie Kolářová
38 08:10:44 68 Jan Kolář
39 08:10:44 72 Vojtěch Legát
40 08:20:49 55 Jan Kašák 4:00 Svatava
27 08:20:49 56 Blanka Kašáková 4:00 Svatava
28 08:41:19 32 Petra Šmolíková
41 08:45:54 6 Petr Kubiš 4 – 5
29 08:45:54 20 Olga Konfrštová 8:00
30 08:45:54 28 Veronika Velková 8:00
31 10:04:19 31 Monika Šmolíková
32 10:04:49 34 Věra Királyová
42 10:04:49 35 Jaroslav Király
dnf 15 Petr Martínek vzácný Koloděj
dnf 17 Libor Šíma
dnf 19 Vít Chocholouš 5:00 TRI CHEB
dnf 25 Andrea Mühlhansová 5:00 naboso.cz
dnf 33 Luďěk Šmolík
dnf 39 Marta Hrdličková 6:00
dnf 52 Iveta Brabencová 4:30 Ostrovské běžkyně
dnf 62 Klára-Patricie Čejková
Výsledková listina
ŽENY 45 km
Start Bečov MUŽI
10:05:41 naboso
Pořadí Čas Startovní číslo Jméno Příjmení Dream time Tým
ŽENY
1 04:56:33 80 Monika Kovaříková naboso.cz
2 05:00:03 73 Kristýna Hájková SK Babice/Trailpoint
3 05:10:24 68 Jana Kendíková 5:50 w.ww.beerunner.cz
MUŽI
1 04:08:12 24 Marián Rusnák 4:44:44
2 04:13:51 3 Robin Šemotl
3 04:22:04 60 Jiří Kadlec 4:30
naboso
1 05:41:28 48 Lukáš Findeis 4:30 naboso.cz
2 05:59:35 27 Tomáš Zahálka 6-7 naboso.cz
1 04:08:12 24 Marián Rusnák 4:44:44
2 04:13:51 3 Robin Šemotl
3 04:22:04 60 Jiří Kadlec 4:30
4 04:22:40 52 Ladislav Burda
5 04:35:24 59 Pepa”Pomalý” Cupal do tmy Běžecká škola Miloše Škorpila
6 04:40:44 14 Jakub Jágl 3:30 Vysoká
7 04:44:05 61 Jirka Krůdl 5:15 WITTE Bike Team
8 04:49:13 45 David Fekete 4:45 XTR TEAM KV
9 04:55:00 40 Tomáš Dvořák 4:30
1 04:56:33 80 Monika Kovaříková naboso.cz
10 04:56:36 33 Michal Horna ví bůh
11 04:57:12 42 Miroslav Hrabák 5:30
12 04:59:04 57 Václav Uhlík 4:30 Cheb
2 05:00:03 73 Kristýna Hájková SK Babice/Trailpoint
13 05:06:35 58 Milan Skopový 5:00
14 05:10:22 5 Jiří Kučera 4:45 Valící se kameny
3 05:10:24 68 Jana Kendíková 5:50 w.ww.beerunner.cz
15 05:10:24 69 Tomáš Kendík 5:50 w.ww.beerunner.cz
16 05:15:51 78 Lukáš Dorko Lemry líný
17 05:17:25 75 Matěj Červený 6:00 1PKO
18 05:27:56 19 Vít Chocholouš 5:00 TRI CHEB
19 05:27:58 36 Petr Ontko 6:00 CK Team Březová
4 05:28:03 43 Barbara Kramná 5:30
20 05:31:58 13 Martin Mašlár 6:30 Dámeto
1 05:41:28 48 Lukáš Findeis 4:30 naboso.cz
21 05:42:15 11 Jakub Hrdina 6:30
22 05:44:46 62 Miloslav Hylas 5:30 BeHy Sokolov
5 05:47:14 1 Antonia Vyoralová 6:00
23 05:48:34 12 Jan Horák 6:30 Dámeto
24 05:54:56 67 Tomáš Kalivoda 5:40
2 05:59:35 27 Tomáš Zahálka 6-7 naboso.cz
25 06:07:43 2 Pavel Tuček 6.00 všechnovpravo
6 06:14:43 65 Hana Kožíšková
26 06:29:16 9 Petr Szász 5:30 Ultrasport Sokolov
27 06:31:00 84 Milosav Schneider 5:30 SV Stříbro
28 06:40:22 77 Martin Lavický 7:00
7 06:43:19 41 Jitka Klimentová snad dobrý Sport studio Sandow
29 06:43:20 46 Jaroslav Kotala 5:00 AZ 41. MPR Žatec
30 06:43:28 44 Petr Houška 6:00
31 06:53:38 23 Michal Petruš 6:45 Bambulové :)
8 06:53:39 22 Veronika Slánková 6:44 Bambulové :)
32 06:54:36 25 Petr Slezák 5:00
33 06:58:49 71 Martin Motl 6:00 Loko Teplice
34 07:04:01 47 Libor Jonáš 8:00
35 07:04:03 4 Jiří Skalický 8:00 Fantastická čtyřka
36 07:05:59 63 Hubert Kincl 7:00 ŽandoPražando
37 07:09:04 34 Hynek Lát 9:00
38 07:09:04 35 Petr Putera 9:00
9 07:11:04 72 Dagmar Hůrková 6:30 Ultrasport Sokolov
39 07:14:34 74 Jiří Svoboda 6:00
10 07:14:34 81 Kateřina Lacinová
40 07:14:34 85 Dan Řezáč
41 07:44:20 10 Petr Doležal 7:30
42 07:51:14 49 Ondřej Šteg 6:30
43 07:51:14 82 Tomáš Tutter
44 08:36:50 31 Rostislav Macur 8:00 Nordic Walker Březová
45 08:36:50 83 Zdeněk Vaněk 7:00 Nordic Walking Březová
46 09:01:24 38 Martin Šindelář 9:08 Tým A
11 09:10:17 16 Zdeňka Havlová 6:00
11 09:10:17 21 Hana Staňková 6:00
47 09:17:23 18 Tomáš Wizovský Spolek Koloděj
12 09:17:23 19 Radka Pučelíková strašný Spolek Koloděj
48 09:29:19 37 Josef Secký 10:00 Tým A
48 09:29:19 66 Tomáš Kosina 10:00 Tým A
dnf 6 Daniel Rajdl netuší :) Spolek Koloděj
dnf 7 Markéta Jánoščíková NPŮ
dnf 8 František Bartoň
dnf 15 Ludvík Kacerovský 6:00
dnf 17 Petr Martínek vzácný Spolek Koloděj
dnf 20 Eva Hejnicová 5:30 ŠAKChodov
dnf 26 Jan Ďuk 3:30 Triatlon team Příbram
dnf 28 Petr Mühlhans 5:55:55 naboso.cz
dnf 29 Eva Hnízdilová 9:00 Adam a Eva
dnf 30 Rudolf Varga 9:00 Adam a Eva
dnf 32 Václav Krček 6:00
dnf 39 Lukáš Růžička Runsport Team
dnf 50 Lukáš Berka 5:30 BikeClubKralovice
dnf 51 Michala Laifertová 3:45 Vysoká
dnf 53 Jakub Hroděj 9:00
dnf 64 Ladislav Burda 4:00 Velbud Team
dnf 70 Dagmar Wizovská 12:00 Spolek Koloděj
dnf 76 Miroslav Fikáček 5:30
dnf 79 Zdeněk Dančo 5:00 Běžecká škola Miloše Škorpila
Spoluorganizátoři
 
S chutí díky
 
Podporují nás a ceny darovali
S laskavým svolením 
kynzvartpartner      becovpartner

 

 

logoweb

  logoSilviniFIN

neviditelna logo 2

chko

LESY CR vert inv
Bezpečně díky  
logo3web
 
Bosky díky 
nabosoweb
  logofinL   safsdafa stezka

kynzvartmestologofinfdfd

Farma Otrocin logo
Tiskneme u 
g216
 
Je o nás slyšet díky 
HiTRADiO FM PLUS základní primární
  Mattoni   Sherlog    
S finančním přispěním 
kvkraj

 

 

zivikraj

  kroupa    techmania vertical RGB      

 

 

Fotografie použité v úvodu a pozadí laskavě poskytl pan Ondřej Staněk a pan Karel Hofman. Děkujeme! 

       

samolepka