Výsledková listina MV 2017
ŽENY 35 km
MUŽI
Pořadí Čas Startovní číslo Jméno Příjmení Dream time
Ženy
1 03:54:49 22 Eva Hejnicová 4:00
2/3 04:12:00 2 Kaça Weissova Tak akorát na pivo a párek
2/3 04:12:00 31 Hana Kožíšková 4:30
Muži
1 03:07:10 26 Ondřej Jadlovský 3:00
2 03:07:11 33 Jan Toupal 3,5 h.
3 03:07:23 36 Jiří Šizling
1 03:07:10 26 Ondřej Jadlovský 3:00
2 03:07:11 33 Jan Toupal 3,5 h.
3 03:07:23 36 Jiří Šizling
4 03:37:12 35 Stanislav Zelenka 3:33
5 03:38:03 1 Pavel Maršík 2:30
6 03:39:07 67 Jan Vorlíček netuším :D
7 03:44:03 40 Miloš Klusal 4:15
8 03:44:45 27 Miroslav Amrich 4:20
9 03:44:51 50 Marek Audes 3:15 hod.
10 03:51:33 12 Jiří Kučera
1 03:54:49 22 Eva Hejnicová 4:00
11 03:54:49 45 Miroslav Hrabák 4:00
12 03:54:49 49 Martin Hoffman 4:00
13 03:54:49 66 Vojtěch Máca <5h
14 03:58:00 46 Petr Kaprál
15 04:07:29 6 Roman Šuraba
16 04:08:06 78 Zdeněk Puček
17 04:11:19 91 Aleš Niebauer
2/3 04:12:00 2 Kaça Weissova Tak akorát na pivo a párek
2/3 04:12:00 31 Hana Kožíšková 4:30
18 04:14:38 9 Tomáš Holubec 4:00
19 04:17:55 65 Jaroslav Heřmánek Na večerníček doma
20 04:18:58 51 Václav Vachrlon 3:10
21 04:21:10 79 Juraj Čačko
4 04:26:58 58 Jana Kendíková 5:00
22 04:32:52 43 Ludvík Kacerovský 4:14
23 04:40:37 37 Ondřej Kretschmer 4,45
24 04:41:22 53 Iveta Vyšínová 4 hod
25 04:45:19 54 Jiří Vyšín 4 hod
5 04:48:09 23 Gabriela Kalendová Než zapadne slunce
26 04:48:09 24 Marek Kalenda Než zapadne slunce
27 04:51:29 38 Martin Schneider 4,45 hod
28 04:52:45 4 Jan Šuraba 4:30
29 04:52:45 44 Lubomír Malý 15:00 hod.
30 04:52:47 3 Tomáš Honzík 4:00
31 04:56:43 10 Jiří Ekl 4:44
32 04:57:31 25 Martin Souček 5 hodin
33 04:58:31 5 Martin Lavický 5
34 05:00:28 70 Milan Král 4.30h
6 05:13:00 19 Kateřina Kopetzká 5:30
35 05:13:00 80 Hana Staňková
36 05:23:01 61 Martin Frank 6 hodin
37 05:34:11 96 Radim Seidl 5:30
7 05:52:40 60 Ivana Šarlingerová
8 05:59:55 42 Zdeňka Havlová podle bloudění
46 06:09:36 95 Otta Popovský
47 06:12:30 11 Jiří Trhlík 6 hod.
48 06:15:29 16 Tomáš Urban 4+
9 06:15:29 74 Šárka Mullerová
50 06:15:31 39 Martin Mareš 5 hod.
10 06:25:17 63 Aneta Tučková 7:00
11 06:25:17 64 Anna Kameníková 7hod
12 06:31:39 52 Štěpánka Bartoňová snad max. 6 a kousek
13 06:31:39 56 Jana Třísková 4 hodiny
51 06:31:47 57 Stanislav Tříska 4 hodiny
52 07:02:40 73 František Bobula 5 HODIN 18 MINUT 38 VTEŘIN
14 07:27:09 55 Lucie Nováková 7 hodin
53 07:27:09 69 Jan Kříž 7 hod.
15 07:34:20 20 Kateřina Svobodová
54 07:34:20 21 Jiří Svoboda
16 07:41:58 13 Dana Szászová
17 07:41:58 41 Ivana Boukalová
18 07:53:17 17 Iva Hrubá +/- 17:30 hod
19 07:53:17 29 Gabriela Volková 18:00
20 08:04:24 47 Tereza Tomanová 8:00
55 08:04:24 48 Lukáš Toman 8:00
56 09:02:10 72 Standa Šindelář
68 04:25:37 dnf 62 Pavel Vítek 4:30
30 Josef Secký 6:57
32 Martin Šindelář 3:27
71 Veronika Kastlová 8:35
nedokončil 92 Roman Sladký
93 Ilona Šnebergerová
nedokončil 94 Ondřej Cink
nedokončil 97 René Marek
Výsledková listina MV 2017
ŽENY 45 km
MUŽI
POŘADÍ ČAS Startovní číslo Jméno Příjmení
Ženy
1 05:11:02 61 Jana Stopková
2 05:13:12 56 Václava Molcarová
3 05:22:19 1 Tony Vyoralová
Muži
1 03:56:18 14 Robin Šemotl
2 04:07:29 33 Ivan Šarlinger
3 04:10:36 41 Filip Danko
1 03:56:18 14 Robin Šemotl
2 04:07:29 33 Ivan Šarlinger
3 04:10:36 41 Filip Danko
4 04:17:55 34 David Havlíček
5 04:21:23 30 Ludovic Kasperski
6 04:26:58 49 Tomáš Kendík
7 04:42:30 52 Josef Suda
8 04:48:48 21 Martin Janda
9 04:49:58 19 Viktor Wendler
10 04:49:58 43 Jan Šaliga
11 04:53:00 27 Ladislav Burda
12 04:54:11 57 Tomáš Kejzlar
13 04:54:59 58 Tomáš Kalivoda
14 05:00:28 5 Tomáš Dvořák
15 05:06:12 68 Petr Tomek
1 05:11:02 61 Jana Stopková
16 05:11:03 39 Martin Mašlár
2 05:13:12 56 Václava Molcarová
17 05:14:44 59 Jiří Kostilník
18 05:21:34 31 Jan Melichar
3 05:22:19 1 Tony Vyoralová
19 05:35:41 23 Karel Bílek
4 05:39:41 12 Kamila Ledererová
20 05:57:17 28 Vilém Řepa
21 05:57:17 36 Jan Bezděk
22 06:00:00 15 Pavel Tuček
23/24/25 06:09:36 13 Petr Szász
23/24/25 06:09:36 35 Petr Ontko
23/24/25 06:09:36 40 Vít Chocholouš
5 06:09:36 60 Iva Berková
26 06:13:08 3 Petr Slezák
27 06:15:31 42 Zdeněk Slepička
28 06:20:50 32 Marek Musil
29 06:24:40 55 Petr Erben
30 06:33:52 10 Jan Horák
6 06:33:52 20 Alena Švehlová
31 06:34:50 8 Jiří Vondráček
32 06:34:50 26 Štefan Bajus
33 06:42:22 51 Jakub Tiekala
34 06:42:23 54 Hynek Lát
7 07:06:32 11 Katty Albrechtová
35 07:06:32 24 Anry Lukáč
36 07:23:43 9 Petr Doležal
37 07:36:16 22 Martin Motl
8 08:17:00 45 Stanislava Mandzáková
9 08:17:00 46 Monika Mandzáková
38 08:59:34 37 Ladislav Novotný
39/40 09:41:13 38 Václav Bažant
10/11 09:41:13 44 Andrea Pfeifferová
39/40 09:41:13 47 Tomáš Durný
10/11 09:41:13 48 Petra Chocholoušová
nedokončil 50 Petr Putera
nedokončil 53 Tomáš Wizovský
nedokončil 62 František Bartoň
Spoluorganizátoři
 
S chutí díky
 
Podporují nás a ceny darovali
S laskavým svolením 
kynzvartpartner      becovpartner

 

 

logoweb

  logoSilviniFIN

neviditelna logo 2

chko

LESY CR vert inv
Bezpečně díky  
logo3web
 
Bosky díky 
nabosoweb
  logofinL   safsdafa stezka

kynzvartmestologofinfdfd

Farma Otrocin logo
Tiskneme u 
g216
 
Je o nás slyšet díky 
HiTRADiO FM PLUS základní primární
  Mattoni   Sherlog    
S finančním přispěním 
kvkraj

 

 

zivikraj

  kroupa    techmania vertical RGB      

 

 

Fotografie použité v úvodu a pozadí laskavě poskytl pan Ondřej Staněk a pan Karel Hofman. Děkujeme! 

       

logo2018d