Startovní listina MV 2017  
    ŽENY 35 km  
    MUŽI  
    naboso  
Startovní číslo Jméno Příjmení Registrace MV bus Dream time
           
1 Pavel Maršík Kynžvartě ANO 2:30
2 Kaça Weissova Kynžvartě NE Tak akorát na pivo a párek
3 Tomáš Honzík Kynžvartě NE 4:00
4 Jan Šuraba Kynžvartě NE 4:30
5 Martin Lavický Kynžvartě NE 5
6 Roman Šuraba Kynžvartě NE  
7 Michaela Hreusová Kynžvartě NE lepší než 2015
8 Jiří Žemlička Kynžvartě NE pod 5
9 Tomáš Holubec Bečově ANO 4:00
10 Jiří Ekl Kynžvartě NE 4:44
11 Jiří Trhlík Bečově ANO 6 hod.
12 Jiří Kučera Bečově ANO  
13 Dana Szászová Bečově ANO  
14 Petra Šmolíková Kynžvartě NE  
15 Luděk Šmolík Kynžvartě NE  
16 Tomáš Urban Bečově ANO 4+
17 Iva Hrubá Bečově ANO +/- 17:30 hod
18 Manfred Brandl Kynžvartě NE 4:15
19 Kateřina Kopetzká Kynžvartě NE 5:30
20 Kateřina Svobodová Kynžvartě ANO  
21 Jiří Svoboda Kynžvartě ANO  
22 Eva Hejnicová Bečově ANO 4:00
23 Gabriela Kalendová Kynžvartě NE Než zapadne slunce
24 Marek Kalenda Kynžvartě NE Než zapadne slunce
25 Martin Souček Bečově ANO 5 hodin
26 Ondřej Jadlovský Kynžvartě NE 3:00
27 Miroslav Amrich Bečově ANO 4:20
28 Zdeněk Beck Kynžvartě NE  
29 Gabriela Volková Bečově ANO 18:00
30 Josef Secký Bečově ANO 6:57
31 Hana Kožíšková Kynžvartě NE 4:30
32 Martin Šindelář Bečově ANO 3:27
33 Jan Toupal Bečově ANO 3,5 h.
34 Iva Berková Bečově ANO  
35 Stanislav Zelenka Bečově ANO 3:33
36 Jiří Šizling Kynžvartě NE  
37 Ondřej Kretschmer Kynžvartě NE 4,45
38 Martin Schneider Kynžvartě NE 4,45 hod
39 Martin Mareš Bečově ANO 5 hod.
40 Miloš Klusal Kynžvartě NE 4:15
41 Ivana Boukalová Bečově ANO  
42 Zdeňka Havlová Bečově ANO podle bloudění
43 Ludvík Kacerovský Kynžvartě NE 4:14
44 Lubomír Malý Kynžvartě NE 15:00 hod.
45 Miroslav Hrabák Bečově ANO 4:00
46 Petr Kaprál Kynžvartě NE  
47 Tereza Tomanová Bečově ANO 8:00
48 Lukáš Toman Bečově ANO 8:00
49 Martin Hoffman Bečově ANO 4:00
50 Marek Audes Kynžvartě NE 3:15 hod.
51 Václav Vachrlon Bečově ANO 3:10
52 Štěpánka Bartoňová Bečově ANO snad max. 6 a kousek
53 Iveta Vyšínová Bečově ANO 4 hod
54 Jiří Vyšín Bečově ANO 4 hod
55 Lucie Nováková Kynžvartě NE 7 hodin
56 Jana Třísková Bečově ANO 4 hodiny
57 Stanislav Tříska Bečově ANO 4 hodiny
58 Jana Kendíková Bečově ANO 5:00
59 Libor Šíma Bečově ANO 4:00:00
60 Ivana Šarlingerová Bečově ANO  
61 Martin Frank Bečově ANO 6 hodin
62 Pavel Vítek Bečově ANO 4:30
63 Aneta Tučková Bečově ANO 7:00
64 Anna Kameníková Bečově ANO 7hod
65 Jaroslav Heřmánek Bečově ANO Na večerníček doma
66 Vojtěch Máca Kynžvartě NE <5h
67 Jan Vorlíček Bečově ANO netuším :D
69 Jan Kříž Bečově ANO 7 hod.
70 Milan Král Kynžvartě NE 4.30h
           
           
  Michaela Hreusová Kynžvartě NE lepší než 2015
  Luděk Šmolík Kynžvartě NE  
  Petra Šmolíková Kynžvartě NE  
  Jan Toupal Bečově ANO 3,5 h.
  Hanka Staňková Bečově ANO podle bloudění
  David Liška Bečově ANO  
  Standa Šindelář Kynžvartě NE  
  Jiří Jiroušek Kynžvartě NE do 6 hodin (doufám)
  Veronika Kastlová Bečově ANO 8:35
           
           
           
  Startovní listina MV 2017  
    ŽENY 45 km  
    MUŽI  
    naboso  
Startovní číslo Jméno Příjmení Registrace MV bus Dream time
           
1 Tony Vyoralová Kynžvartě NE  
2 Jakub Růžička Bečově ANO 7:00
3 Petr Slezák Bečově ANO  
4 Barbara Kramná Bečově ANO 5:40
5 Tomáš Dvořák Bečově ANO 5:00
6 Tomáš Uher Kynžvartě NE 4:30
7 Radim Seidl Kynžvartě NE 5:30
8 Jiří Vondráček Bečově ANO 5:30
9 Petr Doležal Kynžvartě NE pod 7 hodin
10 Jan Horák Bečově ANO 6:30
11 Katty Albrechtová Kynžvartě ANO 6:59
12 Kamila Ledererová Bečově ANO  
13 Petr Szász Bečově ANO  
14 Robin Šemotl Bečově ANO  
15 Jiří Bouda Bečově NE 7 hod
18 Pavel Tuček Kynžvartě NE 5:59:59
17 Monika Királyová Kynžvartě NE  
18 Daniel Šmolík Kynžvartě NE  
19 Viktor Wendler Kynžvartě NE 5:30
20 Alena Švehlová Bečově ANO 6:30
21 Martin Janda Bečově ANO pod 8 hodin
22 Martin Motl Kynžvartě NE 06.30 hod
23 Karel Bílek Bečově ANO do šesti hodin, ale večer
24 Anry Lukáč Kynžvartě ANO 5:00
25 Lukáš Berka Bečově ANO 4:30
26 Štefan Bajus Bečově ANO pod 6hod
27 Ladislav Burda Bečově ANO 4:00
28 Vilém Řepa Bečově ANO 4:30
29 František Čech Kynžvartě NE Na pohodu, tréninkově
30 Ludovic Kasperski Bečově ANO 4 hodiny
31 Jan Melichar Kynžvartě NE 7,5 hod
32 Marek Musil Kynžvartě NE ?
33 Ivan Šarlinger Bečově ANO 4:00
34 David Havlíček Bečově NE 4.10 hod.
35 Petr Ontko Bečově ANO  
36 Jan Bezděk Bečově ANO 4:30
37 Ladislav Novotný Kynžvartě NE 09:00:00
38 Václav Bažant Bečově ANO  
39 Martin Mašlár Kynžvartě NE 5:40
40 Vít Chocholouš Kynžvartě NE  
41 Filip Danko Bečově ANO  
42 Zdeněk Slepička Kynžvartě NE 6 h
43 Jan Šaliga Kynžvartě NE 6h
44 Andrea Pfeifferová Kynžvartě NE 7 hodin
45 Stanislava Mandzáková Kynžvartě NE netuším
46 Monika Mandzáková Kynžvartě NE netuším, snad do setmění?
47 Tomáš Durný Bečově ANO  
48 Petra Chocholoušová Bečově ANO  
49 Tomáš Kendík Bečově ANO Chvalitebný až výborný
50 Petr Putera Kynžvartě NE 6hod
51 Jakub Tiekala Kynžvartě NE 6:30
52 Josef Suda Kynžvartě NE 4
53 Tomáš Wizovský Bečově ANO  
54 Hynek Lát Kynžvartě NE 7 hod.
55 Petr Erben Bečově ANO podle krás přírody 5-6 hod.
56 Václava Molcarová Bečově ANO za světla
57 Tomáš Kejzlar Bečově ANO 6h
58 Tomáš Kalivoda Kynžvartě NE 5:50
           
68 Petr Tomek Bečově NE 3:59:01
69 Iveta Bartoňová Bečově NE  
  Pavel Kuhn Bečově ANO 5:00
  Milan Urban Bečově ANO 7 hod
  Jiří Kostilník Kynžvartě NE 6:05
           
           

 

Bezpečně díky    Mediální partneři   Věcné ceny darovali         Podporují nás  
image10   hitradio   logoweb

 

 

Mattoni

   stezka  

bezeckaskola

 

g16

    nabosoweb  

bambus

  Nessicroped    

chko

 

LESY CR vert inv

Tiskneme u

g216

  svetbehu    g12   kroupa       Farma Otrocin logo   kynzvartmestologofinfdfd
       

techmania vertical RGB

   eleven       KRASNOlogofin   g4138
ORGANIZÁTOŘI
Vl. Štrunc a dobrovolníci
organizatori@metternichovavyzva.cz
775 643 455 
SPOLUORGANIZÁTOŘI
ZÁMEK KYNŽVART  
ZÁMEK A HRAD BEČOV n. TEPLOU

Fotografie použité v úvodu a pozadí laskavě poskytl pan Ondřej Staněk a pan Karel Hofman. Děkujeme! 

       

samolepka